23 | 03 | 2019

Dzień Otwartych Drzwi

Dnia 3 kwietnia 2014 roku w naszej szkole odbyły się „Dni otwarte” dla szóstoklasistów z całej gminy Olszanka. O godzinie 15:30 szkolny autobus zabrał wszystkich uczniów i przywiózł ich do szkoły. Na początku spotkania pani dyrektor Bożena Lorent przedstawiła zebranych nauczycieli. Następnie przewodnicząca szkoły Aleksandra Marcinkowska rozpoczęła przedstawienie. Nasz bardzo utalentowany chór zaśpiewał piosenkę ”Otwórz oczy”. Przewodnicząca opowiadała o wydarzeniach, które corocznie mają miejsce w naszej szkole. Wspominała o wycieczkach, o projektach i dyskotekach. Wszyscy szóstoklasiści z zaciekawieniem słuchali, co starsi koledzy mają im do powiedzenia o ich przyszłej szkole. Pani dyrektor opowiedziała o zapleczu, w jakim wyposażona jest szkoła: monitoring, dziennik elektroniczny, 50 notebooków, 6 tablic interaktywnych. Następnie uczniowie z klasy II i I zaprowadzili szóstoklasistów do sali informatycznej, gdzie pani Wioletta Perkowska pokazała im jak zrobić animację ognia w programie Gimp. Później w gabinecie języka angielskiego pani Beata Bajcer pokazała szóstoklasistom jak ciekawie uczyć się języka. Z zaczerpniętych informacji dowiedziałyśmy się, że uczniowie byli zadowoleni z wizyty w naszej szkole.

Opracowały: Uczennice klasy Ib
Paulina Zeman, Kamila Hankus i Urszula Golonka